KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14245560
nr 1424 5560
Edward Hald
(1883-1980), Sverige
Pastell, Studie till glaskomposition. Signerad, daterad 1962. Bildmått: 25x31, yttermått inklusive ram: 45x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:04:51
11/10 19:55:45
Edward Hald
Läs mer om Edward Hald